Antiroztočová cestovná sada Pulmanova

Antiroztočová cestovní sada Pulmanova

Antiroztočový cestovný set Pulmanova ponúka výhody osvedčených bariérových povlakov nepriepustných pre roztoče aj pri pobyte mimo domova. Znižuje vystavenie roztočom a ich alergénom pri nocovaní v hoteloch a rekreačných zariadeniach na služobných cestách či dovolenkách, pri pobyte detí v táboroch, na návštevách u babičky a pod.

 

Antiroztočová cestovná sada Pulmanova, 180x80 cm + 80x40 cm 129,00 € Kúpiť

Prečo kúpiť Prečo nekúpiť
  • Protiroztočová ochrana na cestách
  • Alternatíva k prevážaniu bariérových poťahov
  • Nízka hmotnosť, nenáročná údržba

 

Chráňte sa pred roztočmi aj pri spaní mimo svoj domov

Antiroztočová cestovná sada Pulmanova prináša možnosť využívať princíp osvedčených bariérových poťahov nepriepustných pre roztoče aj na cestách. Znižuje vystavenie roztočom a ich alergénom pri spánku v hoteloch a rekreačných zariadeniach na služobnej ceste či dovolenke, pri pobyte detí na tábore, na návšteve apod. Na zníženie zaťaženia roztočmi a ich alergénmi i v oblasti hlavy navyše dostanete ku každému spaciemu vreci Pulmanova o rozmere 180x80 cm tiež obliečku na vankúš 80x40 cm z rovnakého materiálu.

 

Ľahké prevážanie, nenáročná údržba

Vonkajší poťah spacáku Pulmanova je zhotovený z materiálu neprostupného pre alergény, ktorý neprepúšťa žiadne častice až do veľkosti 0,001 mm (1 mikrón). Ako výplň je použité vysoko kvalitné značkové vlákno Thinsulate 3M. Plne otvárateľný zips opatrený širokou klopou umožňuje použiť tento antialergénny spacák aj ako deku. Vďaka ľahkému praktickému obalu a nízkej hmotnosti (1200g) možno protiroztočový spací vak Pulmanova ľahko prevážať. Perieme v práčke na 60 °C, sušíme pri nižších teplotách.