CottonFresh 100% bavlna - protiroztočové bariérové poťahy na matrace

Bariérové povlaky CottonFresh 100% bavlna

Bariérové obliečky CottonFresh® 100% bavlna konečne prinášajú účinnú protiroztočovú ochranu lôžka i priaznivcom prírodných materiálov. Vyrábajú sa najmodernejšou patentovanou technológiou, vyvinutou konkrétne pre potreby alergikov, a predstavujú špičku vo svojom segmente bavlnených bariérových povlakov. Pravidelná mikroskopická veľkosť medzier medzi jednotlivými vláknami spoľahlivo zabraňuje prieniku roztočových alergénov, ale zároveň ponúka optimálnu priepustnosť pre pot a vodné pary. Povlaky CottonFresh® si pritom zachovávajú príjemné vlastnosti prírodnej, nebielenej a chemicky neošetrenej 100% bavlnenej látky.

 

Poťah CottonFresh na matrac 200x182x20 cm 180,00 € Kúpiť
Poťah CottonFresh na matrac 60x122x10 cm (detský) 65,00 € Kúpiť

Prečo kúpiť Prečo nekúpiť
  • Spoľahlivá protiroztočová ochrana
  • Atest a odporúčanie SZÚ ČR
  • 100% prírodná nebielená bavlna
  • Vysoký komfort a hygiena lôžka
  • Dlhá záruka účinnosti
  • Vyššia jednorazová investícia

 

Prečo bariérové obliečky

Protiroztočové bariérové obliečky všeobecne predstavujú nevyhnutné základné opatrenie pre osoby trpiace či ohrozené alergiou na roztoče. Ich použitie zabraňuje kontaktu s roztočmi a účinne zamedzuje kontamináciu lôžka roztočovými alergénmi.

 

CottonFresh - spoľahlivá protiroztočová ochrana v 100% prírodnej kvalite

Bariérové obliečky CottonFresh® spĺňajú všetky požiadavky na zaistenie kvalitnej a efektívnej protiroztočovej ochrany lôžka. Patentovaná technológia výroby, vyvinutá pre potreby alergikov v Anglicku, kolíske textilného priemyslu, dovádza jemnosť prírodnej tkaniny k dokonalosti. Pravidelná mikroskopická štruktúra tejto tkaniny spoľahlivo zabraňuje prieniku roztočov a ich alergénov, ale zároveň plně plne prepúšťa pot a vodné pary. Poťahy CottonFresh® 100% bavlna si pritom zachovávajú príjemné vlastnosti prírodnej, nebielenej a chemicky neošetrenej bavlnenej látky.

 

Odborne overená účinnosť

Nepriepustnosť materiálu CottonFresh® pre roztočové alergény bola overená v Štátnom zdravotnom ústave ČR v Prahe, ktorý vo svojom atestu odporúča použitie tkaniny CottonFresh® „na využitie na poťahy vankúšov, pokrývok a matracov v prostredí osôb alergických na roztočové alergény“. Samozrejmosťou je rad úspešných testov a štúdií na renomovaných zahraničných odborných pracoviskách.

 

Neprekonateľná životnosť

Na bariérové obliečky CottonFresh® sa vzťahuje desaťročná záruka nepriepustnosti pre roztočové alergény, vrátane záruky na akékoľvek materiálové a výrobné chyby, naviac s garanciou účinnosti aj po neprekonateľných 300 pracích cykloch.

 

Špička vo svojej triede

Značka CottonFresh® ponúka najkvalitnejšie riešenie v segmente bavlnených bariérových poťahov a konečne prináša možnosť plnohodnotnej protiroztočovú ochrany i priaznivcom prírodných materiálov.

 

Bezplatné zaslanie vzorky tkaniny bariérových obliečok CottonFresh

Bezplatné zaslanie vzorky tkaniny CottonFresh® si môžete objednať na e-mailovej adrese info@stopalergii.sk.