Filtračné masky pre alergikov

Filtračné masky pre alergikov

Respiračné masky pre alergikov ponúkajú bezpečnú a pohodlnú ochranu pred alergénmi pri práci doma, na záhrade aj pri pobyte v prírode. Oba druhy ponúkaných respiračných masiek Moldex umožňujú opakované použitie a pri správnom zaobchádzaní nahradia až desiatky masiek určených na jednorazové použitie. Typ 2405 predstavuje základný, cenovo dostupnejší model. Typ 3505 stojí na vrchole produktového radu respirátorov Moldex, tento model je robustnejší a je vybavený umývateľnou tesniacou líniou a upínacou sponkou.

 

Filtračná maska pre alergikov Moldex 2405, 1 ks 4,00 € Kúpiť
Filtračná maska pre alergikov Moldex 2405, balenie 5 ks 16,00 € Kúpiť
Profesionálna filtračná maska pre alergikov Moldex 3505, 1 ks 12,00 € Kúpiť
Profesionálna filtračná maska pre alergikov Moldex 3505, 5 ks 56,00 € Kúpiť

Prečo kúpiť Prečo nekúpiť
  • Ochrana pred alergénmi vo vzduchu
  • Možnosť opakovaného použitia
  • Nadštandardná kvalita a životnosť

 

Alergológovia odporúčajú používať ochranné respiračné masky pri domácich činnostiach spojených so zvírením prachu, teda napr. utieranie prachu, luxovanie či sekanie trávy. Okrem toho uľahčujú alergikom pobyt v prírode pri silnom výskyte peľových a plesňových alergénov, ale i krátkodobý pobyt v neošetrenom silno alergizujúcom prostredí (napr. návštevy starých chalúp, domácností so zvieratami, zafajčené prostredie, skleníky). Ich použitie je vhodné najmä pre osoby:

  • trpiace alergiou na peľ, roztoče, plesne a alergény zvierat,
  • citlivé na alergény prítomné vo vzduchu,
  • s výskytom alergickej reakcie pri domácich prácach a upratovaní,
  • nútené k pobytu vo veľmi alergizujúcom prostredí.

 

Ľahké a pohodlné respirátory značky Moldex chránia pred pôsobením chemickej, mechanickej, alergickej, biologickej aj mikrobiálnej kontaminácie vzduchu, preto Vás bezpečne ochránia pred alergénmi prítomnými vo vzduchu a následnou alergickou reakciou. Oba ponúkané typy respirátorov umožňujú opakované použitie, oba sú vybavené tesnením ActiveForm®, sieťkou DuraMesh® a ventilčekom Ventex®. Tesnenie ActiveForm® zaručuje, že maska vždy „sedí“ a automaticky sa prispôsobuje pohybom obličajového svalstva vďaka elastickej tesniacej ploche, udrží si tak svoju tesnosť po celý čas použitia. Sieťka DuraMesh® napomáha zabrániť porušeniu masky. Ventilček Ventex® s nízkou tlakovou stratou zaisťuje únik tepla a vlhkosti z masky, zvýšené bezpečie zaručujú dvojité tesniace krúžky.